Хана ги заборавила гаќичките дома:))) Убава глетка нема што:)))

4 ноември, 20110
0

Новинарката Хана Хаџиавдагиќ Табаковиќ (27) заедно со сопругот Тарик биле фатени како се забавуваат заедно со Хорват Чагаљ и други нивни пријатели, пиејќи со вотка, виски и газирани пијалоци.

Новинарката премногу се опуштила и при фотографирањето ги раширила нозете, и опа, што ќе видиме! Очигледно под хулахопките со боја на кожа не носела ништо. Со неа, покрај нејзиниот сопруг Тарик, бил и поранешниот член на Големиот Брат – Хорват Чагаљ (33), кој по напуштањето на Големиот брат, само си се забавува.

Хана, после проведената ноќ се вратила во Загреб, а потоа отпатувала во Сараево. Потоа во вторникот ја оперирала жолчката. На Facebook ставила слики од болничката соба и напишала дека се чувствува одлично.

Хана е позната како љубител на ноќниот живот. Пред некое време била фатена како се бакнува со девојка, и открила дека многу пати експериментирала со девојки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş