Хју Хефнер: Ако сте во добро здравје, годините се само бројка

8 јуни, 20111
hugh-hefner-engaged

Хју Хефнер, 85 годишниот основач на Playboy, изјавил дека разликата од 61 година со неговата сопруга, 24 годишната Кристал Харис не е никаков проблем. Само другите имаат проблем со тоа да ја разберат нашата врска. Ако сте во добро здравје, годините се само број. Јас сум доследен на самиот себеси, кога имав 20 години излегував со дваесет годишни, сега на 85 излегувам повторно со дваесет годишни, изјавил Хефнер.

 

One comment

  • Edinstven

    8 јуни, 2011 at 10:19

    Dobro bre dedovo ke ostavi nekoja zenska za nas 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi