Видео: Шакира ја надмина и Кејт Мос во играње на шипка

8 јуни, 20110
shakira_youtube_625

Она што Шакира успеа да го направи во новиот спот за песната “Rabiosa”, го надмина и танцот на Кејт Мос во песната “I Don’t Know What To Do With Myself”.

Песната “Rabiosa” која ја отпеа Шакира во соработка со Pitbull, доби видео запис, во кој Шакира се забавува во еден ноќен клуб. Но спотот содржи и делови каде Шакира одиграла секси танц на шипка. Нејзините способности за ваков танц се далеку по големи од оние на Кејт Мос.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/