Хју Хефнер го извисија пред свадба!

15 јуни, 20110
naslovna

Основачот и сопстевник на Playboy, Хју Хефнер го извисија на само четири дена пред свадбата. Неговата избраничка 25 годишната Кристал, ја откажа свадбата која требаше да се случи на 18-ти јуни. По жестоката кавга таа го напуштила заедничкиот дом, и ја откажала венчавката на која требаше да има 300 гости.

Нивните портпароли не биле достапни за било каква изјава во однос на оваа информација. Пред извесен период Хју изјави дека не верува во моногамија, па можеби тоа ја премислило младата плејбој зајачица.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/