Лејди Гага во пижами

15 јуни, 20110
lady-gaga-tarata-tv

Скандал дивата Лејди Гага по кој знае кој пат ја шокираше јавноста. Таа при гостување во едно француско телевизиско шоу, се појави во пижами.

По фустанот од месо, црната боја, чипката, искинати фустани, следно беше Гага да се појави во пижами.

Освен тоа, таа ставила перика во зелена боја и јака шминка. Едната ногавица ставена во црни лаковани чизми, а другата свиткана. И покрај се тоа, таа продолжува да го наметнува стилот на многумина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma