Хју Хефнер промовира нова девојка

28 јуни, 20110
sherabackhard625JLPhughhef

Хју Хефнер по прекинувањето на врската со Кристал Харис, бара утеха во нови бујни русокоси девојки. По обајвувањето на 25 годичната Ана Софи Берглунд, Хју споменува уште една од своите девојки. Акетрката и зајачица Шера Бехард е негова нова љубов и тоа беше среќно најавено на  Twitter. “Шера е нашата зајачица за септември и мојата нова девојка”, најави Хју. На истата социјална мрежа тој и испраќал пораки во кои вели колку му недостига и дека едвај чека да се врати. Таа на овие пораки одговорила дека ќе му испрати некоја од своите фотографии во текот на вечерта.

Откако Кристал го остави, постојано се појавуваат нови жени во неговиот живот. “Не e во ред да има толку многу жени околу себе и да биде во брак. Ова беше исправна одлука. Не бев единствена жена во неговиот живот и ништо немаше да се смени дури и по венчавката. Јас го сакам, тој е прекрасна личност секогаш ќе ми биде драг пријател”, изјавила Кристал по прекинувањето на врската.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit