Врати се Меган, сè ти е простено!

28 јуни, 20110
rouzi

Стигнаа првите критики за филмот “ Transformers 3 “ … негативни и тоа на сметка на манекенката и актерка Роузи Хантингтон Вајтли.

Никогаш не мислев дека ќе ја бранам Меган Фокс, но она глуми илјада пати подобро од девојката која од писта слета на снимање, изјавил филмскиот критичар Баз Бамигбој. Тој филмот го проценил како “ просечен “ , изведбата на филмот одлична, но глумата како многу лоша.

Во филмот Роуз се појавува во кратко фустанче, изговарајќи само банални реченици. Можеби е убава, но не знае да глуми. Толку е лоша во споредба со Меган Фокс, што сега се мисли дека Меган е достојна за Оскар, додал критичарот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma