Хју Хефнер:Бидејќи нема свадба во сабота, јас закажав проекција на филм

15 јуни, 20110
D73348C975C2A9419F2AFC362F310CD5

Во вторникот, по медиумите беше обелоденето дека Кристал Харис само пет дена пред свадбата, која требаше да се одржи овој викенд, ги собрала своите работи од вилата и го напуштила Плејбој свршеникот. Иако веднаш потоа започнаа гласините дека таа има млад љубовник, нејзиниот гласноговорник се негира, и Хефнер потврдува дека ова е само поради несогласување

. Во текот на денот, Хефнер е обновил на статус на Twitter, кој е многу активен и гласи: “.. Бидејќи немаме свадба во сабота, јас ја закажав проекцијата на филмот ” Бегалка “. Се чини дека е соодветно”. Поточно, тоа е филм во кој една девојка, која ја игра Џулија Робертс пред олтар го остава дечкото, кој го игра Ричард Гир.

Во едно интервју со Хју, сепак потврдил дека му е тешко поради разделбата, но тој додава дека сепак му е мило што тоа се случи сега, бидејќи подобро е да се случи сега отколку подоцна. Неговите поранешни девојки Бриџит Maрквард и Кендра Вилкинсон, веднаш му дале поддршка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma