H&M чевли за пролет 2011

21 април, 20110
h&m 1

Не е потребно да го испразните џебот за да си дозволите некои од новите чевли на H&M.

Тие се гламурозни но, во исто време достапни за секого. Новата колекција е достапна за секого, но и за сите вкусови. Од чевли со високи потпетици за посебни прилики до рамни чевли кои пружаат комфор за секојдневна употреба.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi