Honda AC-X Concept

11 ноември, 20110
0

Honda AC-X концептот е следната генерација на plug-in хибридно возило кое нуди поудобно и пријатно време во возилото во било која ситуација, од урбаните па до долгите возења. Со изборот на ‘engine drive mode’ за поагресивно возење или ‘automatic drive mode’ за порелаксирано возење, возилото ја проширува радоста на мобилноста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş