Хотел со најубав поглед на светот!

16 ноември, 20110
jade5

Фотографиите кажуваат се…т.е. зборува многу, но тоа не е се!

“Jade Mountain Resort” е хотел кој ќе Ве остави без зборови.

Хотелот се наоѓа на Карибите и дел од Anse Chatanet Resort-a. Поточно се наоѓа на островот “St Lucia”. Со претерано луксузни апартмани секоја со сопствен базен. Совршен Спа центар и секако услуга која доведува хотелот до совршенство.

Местото за хотелот кое е избрано е беспрекорно. Врв на планина со поглед на море ид на друга планина.секоја соба е поставена така што има поглед и на базенот, своја послуга и одвоена е од останатиот дел на  хотелот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi