Hugh Grant ќе го замени Charlie Sheen во “Два и пол мажи”?

12 мај, 20110
Hugh-Grant-1

На британскиот актер Hugh Grant му било понудено да го завземе местото на Charlie Sheen, во серијата “Два и пол мажи”. Откако Sheen упати навреди кон Chuck Lorre, беше отстранет од екипата на познатата серија. По долго време размислување, продуцентите на серијата одлучиле таа улога да му ја понудат на Hugh Grant. Преговорите биле во тек, и на Hugh му биле понудени еден милион долари по епизода, што е помалку од она што го добиваше Sheen.

Но, Hugh во последен момент ги откажал преговорите, известија американските медиуми. Најверојатно станува збор за несогласувања околу креативноста, според изјавата на неговите менаџери.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi