И дијаманти на препони да носиш не е лесно :)

26 август, 20110
selita-ebanks-multi-million-dollar-panties-hurt__oPt

Да носиш долна облека за „Victoria’s Secret“  која чини 4.5 милиони долари не е толку гламурозно како што изгледа на прв поглед, барем не според моделот Селита Ибенкс.

Супермоделот по модното шоу на „Victoria’s Secret“ изјави:

„Не се плашев за вредноста на дијамантите. Болеше. Да, дијамантите страшно болат. Немате појма како е да носите дијаманти на препоните.  Одиш по модната писта и се гребеш цело време. Не е тоа привлечно за маж. Ниеден маж не сака изгребана вагина. Не е секси. Никој не сака модрици на вагината.“

Тешко тебе, сестро!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma