И на Џеј Зи не му е лесно…Бијонсе му забранила да гледа телевизија:)))

21 декември, 20110
Beyonce-I-Was-Here

Бијонсе се радува на празниците. Ужива со семејството…Но, решена е на тоа да истрае во својата одлука. Таа всушност ставила забрана…и тоа на гледање на телевизија.

-Џеј и јас многу работиме во текот на годината, па Божиќ е време кога се одмараме и сме благодарни на сето она со што сме благословени. Не гледаме телевизија, само разговараме и уживаме во времето кое го поминуваме заедно, вели Бијонсе.

Што ќе му подари на сопугот не сакала да открие, но особено се радува на купивањето подароци за нивното сеуште неродено дете.

-Нашите подароци, сигурно ќе вклучуваат нешто и за нашето бебе, додава пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma