И Наоми Кемпбел на насловна :) Епа од младите толку… колку и да беше! :)

29 август, 20110
naomi-naslovna

Магазинот V Spain ја заврза Наоми на насловната страна. По појавувањето на многу модели од постарите генерации во изминативе месеци, само се прашувавме кога ќе се појави и познатата црна пантерка на некоја од насловните.

И дојде и тој момент.  Наоми е на насловната на V Spain магазинот, и изгледа неверојатно иако таа има жолт селотејп на устата, рацете и се заврзани, а голотијата е минимална.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma