Јелена Карлеуша: Обожава да изиграва глупи Август :)

29 август, 20110
karleusa na plaza

Јелена Карлеуша никако да се насити од позирањето пред објективите на “папараците” па дури заборава дека треба да тргне на пат.

Ова лето таа уживаше на неколку дестинации, а деновиве беше во Црна Гора каде освен пливање си дозволи и долги ручеци со своите пријатели. Додека таа седеше на ручек и нарачуваше само оброци од здрава храна, беше уловена од папараци токму во моментот кога и текна дека нејзиниот авион полетува, па скокна од масата набрзина да се спакува во хотелот и со надеж дека авионот е на писта, таа се упати на аеродоромот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma