И покрај проблемите со Ештон, Деми Мур лудува по “журки”:) Ајде изгледа и дојде памет:)

1 ноември, 20110
15f9FP_8035454_MooreDemi_MarginCall_AAR_101711-415x600

И покрај сите проблеми кои ja мачат последниве месец дена, Деми Мур (48) одлучила добро да се забавува. Во петокот, на забавата на Мајк Mелдман се “журкала” до раните утрински часови без нејзиниот неверен сопруг Ештон Качер (33).
Очевидец изјавил дека сите биле пијани на забавата и дека добро се забавувале.
Сите се поприлично загрижени за здравјето на актерка на која моменталната телесна тежина и изнесува 44 килограми на свои 165 сантиметри висина. Проблемите започнале кога медиумите ја објавиле веста дека Ештон имал афера со 22-годишната Сара Лил. Тоа се  случило на шест годишнината од нивниот брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi