Капиталистички безобразлуци! :) Би дале ли 20,000 долари за компјутерски маус? Само да ве предупредиме, овие се баш од злато! :)

1 ноември, 20110
00

Најлуксузните компјутерски глувчиња наведени надолу, се направени од злато, дијаманти и друг вид скапоцени камења. Тие се направени од цврст материјал во спортски префинет стил, и го отсликуваат елитниот начин на живот и на оние кои веруваат и кои му робуваат. Овие мауси достигнуваат и цена од 20,000 долари!

Logitech Air 3D – ласерски маус

Gigabyte bling-bling GM-M7800 S безжичен ( wireless ) маус

Златната Прачка бежичен маус

USB маус покриен со бело злато

Златен метал – сонце од МЈ777 изданието

МЈ – Luxury Vip маус

МЈ маус од Син Сафир

Black Diamond Logitech маус

 

Златен Маус од крокодилска кожа – Ferrari

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş