Импресивни хоризонти на различни места во светот

24 декември, 20110
1

Погледнете ги овие неверојатни фотографии од хоризонтите на најразлични места во светот. Од Њујорк до Мелбурн, па се до Шангај и Париз, овие фотографии ќе ви понудат една уникатна прошетка низ светот.

Банког, Тајланд

Мелбурн, Австралија

Бризбејн, Австралија

Дамаск, Сирија

Дубаи, Обидинети Арапски Емирати

 

Франкфурт, Германија

Малага, Шпанија

Москва, Русија

Њујорк, САД

Париз, Франција

Филаделфија, САД

Рио Де Жанеиро, Бразил

Рим, Италија

Сао Паоло, Бразил

Сиетл, САД

Сингапур

Сиднеј, Австралија

Токио, Јапонија

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber