Погледенте каква куќа планира да си купи Ештон Качер

24 декември, 20110
ek

Стаклената вила која се наоѓа на холивудските ридови најверојатно наскоро ќе биде во сопственост на Ештон Качер. Спектакуларната градба се наоѓа во мала шума, има пет спални соби, осум бањи, соби за масажа и фитнес и уште многу луксуз. Базен со спа дел, ѕидови прекриени со мурали, а целата куќа е мешавина од модерен и природен декор.
Оваа вила моментално се изнајмува за 50.0000 долари месечно, а доколку Качер навистина ја купи цената изнесува 10.800 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma