Уметност со јајца :)

24 декември, 20110
1

Погледнете ги овие фотографии од креативниот уметник Брајан Бејти. Тој креира неверојатно интригантни дела користејќи еден од најкршливите предмети, јајцето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma