Интересни парчиња дизајнирани од светските брендови

23 мај, 20110
ooo3

Сé почесто на пазарот се појавуваат необични парчиња гардероба и модни додатоци кои ретко кој има храброст да ги стави на себе.

Апостолки со тревна подлога.

Сите оние кои не сакаат да одат боси по трева, сега ќе ја имаат можноста да уживаат во канцеларијата газејќи на мека трева. Овие живи апостолки се дизајн на Krispy Keme и на подлогата има 5000 тревки. Доколку редовно ги полевате ќе ги имате четири месеци.

Дрвен фустан.

Ова е креација на Bits & Bytes од Лос Анџелес и е направена од дрвени плочки.

Louis Vuitton usb.

Сигурно се изненадивте кога ги видовте овие обетки. Парктични и необични, направени од usb со 4 Gb. Така сега ќе имате моден додаток кој ќе ви ги пружи важните информации во секое време.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/