Јелена Карлеуша била проститутка?

24 јуни, 20110
748CAABC-6DDF-4C2E-AEA0-74560C6D85E2_mw800_s

Во српските медиуми има се и сешто, но најчести се меѓусебните обвинувања особено во Турбофолк шундот и неговите протагонисти. Меѓу другото, омразата помеѓу водителот на Прва ТВ, феноменалниот Иван Иванковиќ и Јелена Карлеуша, не е ништо ново. Последен трач од устата на познатиот водител, во еден Белградски клуб овие денови, било минатото на ЈК. Имено на своите пријатели “уз чашу алкохола” Иван им раскажал интересна приказна за ЈК во периодот кога дотичната ја започнувала, денес веќе “совршено” јаката турбофолк кариера. Што се имало пред и по “ тезгите ” на ЈК, не сакаме да навлегуваме понатаму, но Србите не велат за џабе: Где има ватре тамо има и дима!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma