Jennifer Lopez и Marck Anthony сакаат уште деца

12 мај, 20110
jennifer lopez launch 020211

Латино дивата Jennifer Lopez призна дека таа и нејзиниот сопруг Marck Anthony планираат да го прошират семејството. Ние разговаравме за тоа и двајцата сакаме уште деца, па сега оставаме на времето, изјавила Jennifer.

Таа изјавила и дека одлично и оди со домашните обврски и децата и ужива кога е со нив. Во изјавата  раскажала и како го прославила денот на мајките. Тој ден ме оставија да поспијам, па децата влегоа во спалната околу 08:30 часот, ме прегрнаа, а Marck ми ја даде честитката на која имаше напишано дека сум најубавата мајка, низ солзи раскажала Jennifer.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi