Lady Gaga пристигна во Кан во гаќи и градник

12 мај, 20110
naslovnaLady+Gaga+Lady+Gaga+Arrives+Cannes+M5LmAcS1Uz2l

Во средата и Lady Gaga пристигна во Кан, каде моментално се одржува познатиот филмски фестивал. Таму Lady Gaga ќе нсатапи како гостинка на манифестацијата.

Таа пристигнала со автобусот, со кој патува по своите турнеи. Била облечена во градник и гаќички, под кои имала провидни хулахопки. На вратот носела кучешко ланче. Штом излегла од автобусот почнала како мало дете да скока и да потпевнува. Расположението траело во текот на целиот ден, и на пробите кои ги имала за престојниот настап.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi