Jessica Simpson ја спрема венчавката од милион долари на 11.11.2011 во 11:11 часот

23 мај, 20110
jessica-simpson and eric

Jessica Simpson на својата венчавка со Eric Johnason планира да потроши дури милион долари. Како што објавуваат американските медиуми датата на венчавката е 11.11.2011 во 11:11 часот. Свадбената церемонија ќе се одвива на Хаваите, а би требало да трае цела недела.

Таа најпрво најавуваше скромна венчавка, но по новите информации по се изгледа дека тоа нема да биде така. Таа деновиве напорно вежба со цел да ги симне вишокот килограми, што било услов поставен од Eric за да се случи свадбата, пренесуваат американските медиуми.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi