Russell Brand депортиран од Јапонија

23 мај, 20110
Brand+Russell

Сопругот на пејачката Katy Perry, Russell Brand бил протеран од Јапонија овој викенд, кога пристигнал со цел да биде присутен на концертот кој Katy го одржувала токму таму.

Katy за ова ги известила своите фанови на Twitter. Таа напишала дека е разочарана што ова се случило токму во земјата која до сега ја сметала како земја од соништата. Сепак таа успешно го одржала закажаниот концерт не покажувајќи револт од она што се случило.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma