Johnny Knoxville по трет пат татко

19 април, 20110
johnny-knoxville-rocko

Актерот и каскадер Johnny Knoxville ја објави убавата вест дека тој и неговата сопруга Naomi чекаат бебе. Sвездата на “Jackess” веќе има 15 годишна ќерка Madison, со поранешната сопруга Melanie Clapp.

Минатата година тој стана татко по втор пат, кога го доби синот Rocko. Сега тој се спрема за уште еден член во семејството.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi