Justin Bieber ќе игра кошарка во новиот филм

28 април, 20110
Justin+Bieber5

Уште еден сон на Justin Bieber ќе се исполни. Тој најверојатно ќе ја добие главната улога во новиот филм кој ќе раскаже една приказна за уличната кошарка.

Продуцент на филмот е Mark Wahlberg кој воедно ќе има и една улога во филмот. Тој случајно го видел Bieber како игра кошарка со својот другар, и дошол до идеја да го земе во својот нов филм.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma