Justin Timberlake ја губи косата

21 април, 20110
justin-and-olivia-dating

Пејачот и актер, Justin Timberlake полека почна да ја губи косата. Негов близок пријател изјавил дека тој е загрзен од келавост.

Почна да ја шиша косата се пократко, како би го сокрил проблемот, користи специјални шампони и маски за да си помогне затоа што тој се згрозува од она што му се случува, изјавил изворот.

Не се знае дали Justin размислува за пресадување на коса, што не е редок случај меѓу американските ѕвезди од естрадата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi