Кај Цеца на гости била гатачка!!! Ќе се мажела за поранешен спортист! леле… леле…

17 јули, 20110
ceca-ražnatović

Цеца пред матичар во 2013 година…

Светлана Ражнатовиќ пред неколку дена ја посетила средновечна жена од Кладово, која и открила што се може да и се најде на животниот пат.

Жената која ја предвидува иднината стигнала во куќата на Цеца во утринските часови, а останала до вечерта.”Гатачката дошла со пријателка на Цеца“, изјавува близок извор на Цеца.

“Фолк пејачката внимателно ги слушала сите детали, а кога ја прашала за љубов, добила одговор, дека нејзиното внимание за две години ќе го привлече постар господин од светот на спортот и оваа љубов ќе биде најголема по онаа со Аркан. Таа додала дека и ќерката Анастасија има големи шанси да стане светска ѕвезда и дека таа треба во тоа да ја подржи“, вели изворот.

Ако верувате во моќта на гатачките,на Цеца во работата ќе и цветаат ружи.

“Новиот албум ќе помине одлично, но наредното CD ќе предизвика еуфорија на целиот Балкан. Исто така, на пејачката ќе и бидат наколнети ѕвездите и во едена судска постапка која ја води против колешка од естрадата (Јелена Карлеуша)”, додава изворот.

A дали ќе биде баш така, ќе покаже времето…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit