Кајли Миног сака соработка со Бритни

29 март, 20110
Kylie Minogue

Австралиската пејачка Кајли Миног во последното свое интервју на прашањето дали би сакала да снима дует со Бритни, одговори дека би било одлично.

Јас ја почитувам Бритни како музичар, и двете соработуваме со исти луѓе и би било одлично да снимаме дует, одговорила Кајли. Таа во својата изјава додала и дека е импресионирана од настапот на Бритни кој го имаше во Лас Вегас за кој беа напишани многу позитивни критики.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma