Како да го заведете, маѓепсате, и доведете до лудило

2 јуни, 20110
kako da go zavedete

Смисла за хумор. Многу истражувања покажаа дека жените не можат да им одолеат на духовитите мажи. Но, и мажите сакаат кога девојката има смисла за хумор, особено ако знае да прифати шега на своја сметка.

Насмевка. Не постои маж кој не се “пали” на убава женска насмевка. Веселата, насмеана жена е неодолива за секој маж.

Секси поглед. Следен на листата на детали кои мажите не можат да одолеат е секси погледот. Ако истовремено поминете и со раката низ вашата коса, вие сте на чекор до успехот.

Интелигенција. Мажите сакаат паметни жени со кои може да разговараат. Поените ќе ви се зголемат ако таквото однесување го продолжите во креветот.

Секс во критични моменти. Ако се наоѓате во ситуација кога не може да имате секс, само шепнете му на уво дека сте заборавиле да облечете долна облека.

Стриптиз. Погледот на заводлива долна облека предизвикува вадење од контрола на секој маж. Доколку се сложите и на мал танц…дефинитивно ќе го придобиете.

Секс на брзина. По напорниот ден, додека заедно гледате ТВ, започнете со масажа, а многу набрзо по тоа прејдете на акција… на крајот наградете го со нежни бакнежи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma