Заврши непостојаната романса на Рајан Филип и Аманда Сејфрид

2 јуни, 20110
Ryan+Phillippe+Ryan+Phillippe+Amanda+Seyfried+hCW3XgQwLC2l

Оваа вештачка врска никогаш не делуваше сериозно, и еве конечно потврда. Скромно мистериозната врска Рајан Филип и Аманда Сејфрид повеќе не постои.

По седум месечната романса (која да бидеме искрени, вклучуваше повеќе жешки патувања во Мексико и Париз, утринско џогирање заедно и многу состаноци) искрата полека почна да се губи.

„Тие никогаш не беа целосно посветени еден на друг„ вели близок извор. „ Одлуката беше заедничка„

Всушност, Филип почна да се гледа со Ријана додека сеуште беше во врска со Аманда и двојката се раздели дури по три месеци заедно. „Тие секогаш се гледаа со други луѓе„ вели нашиот извор.

Еве уште еден показател за нивната флексибилна врска: За време на еден јавен скандал , Аманда стоеше до својот тогашен дечко, додека неговата бивша девојка  Алксис Кнап тврдеше дека Рајан е татко на нејзиното бебе и тоа три месеци пред да ја официјализираат врската.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/