Како изгледа лична карта на ‘нинџите’ од Арапскиот свет:) Ноќна мора лелеее:)

6 август, 20110
0576007.48

Лични карти, возачки дозволи, студентски картички и слични документи се составен дел од нашите животи и нашите паричници. Поради фактот што треба секогаш да ги носиме со себе, поголем број на луѓе се фрустрирани поради нивните фотографии.

Но постојат и оние кои многу не се засегнати како изгледаат. Нивното мото е “Што поглупо тоа подобро”, а понекогаш и поради смешната слика, полицијата знае да им прогледа низ прсти.

Во прилог ќе ви покажеме неколку фотографии на смешни лични документи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit