Каква иднина и предвидуваат обложувалниците на Пипа

6 мај, 20110
pippa-middleton

Кога нејзината постара сестра Кејт Миделтон стана војвотка од Кембиџ, Пипа стана славна во светот. Но денеска стигна и горчливата порција на славата, бидејќи биле објавени нејзини фотографии во долен веш, а стана и главна тема на обложувачите.

Неколку американски сајтови објавил приватни фотографии на 27 годишната сестра на војвотката, Пипа, во долен веш. Обложувачите веќе почнаа да се кладат на тема, “што следно ќе направи Пипа“. Прогнозите изгледаат вака: 2/1 дека ќе се појави  на насловна на Вог, 3/1 дека ќе се венча, 7/1 дека ќе стане модел за модната куќа АлександарМекКвин, а дури 40/1 е коефициентот дека таа ќе стапи во брак со принцот Хари.

Во меѓувреме, нејзиниот задник стана еден од најпопуларните, со шансите четри према шест, да стане победник во изборот задник на годината.

Во секој случај, таблоидите нема да ја остават на мира.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/