Камерон Дијаз и Џастин Тимберлејк сеуште уживаат во заедничко друштво

1 април, 20110
cameron and justin

Камерон Дијаз и Џастин Тимберлејк изгледаа ги надминаа горчливите расправии и продолжуваат да уживаат во убавите моменти. Тие беа дел од екипата за филмот “Bad Teacher” и поминаа незаборавни моменти. Камерон изјави дека Џастин е неверојатен актер, кој има одлична смисла за хумор. Со него поминав одлични моменти, навистина е забавно да се работи со него. Тој е гениј комичар, кој знае да направи одлична атмосфера за работа, изјави Камерон.

Инаку Џастин и Камерон беа во врска во 2003 година, која заврши неуспешно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi