Кети Пери како вонземјанин

1 април, 20110
Katy-Perry-Kanye-West-ET

Новиот дует на Кети Пери направен во соработка со Кание Вест доби видео запис. Навикнати од Кети Пери да гледаме секогаш нешто специфично и убаво, навистина не и беше лесно да направи нешто ново овој пат.

Во новиот видео запис за темата E.T, таа има изглед на вонземјанин со шминка и аутфит кој одлично ја доловува приказната на темата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi