Карла Бруни доби своја фигура со труднички стомак

1 јуни, 20110
karlainikolavosok

Првата дама на Франција Карла Бруни доби статуетка инспирирана од нејзиниот лик на кој јасно се гледа нејзината бременост. Сопругата на францускиот претседател Никола Саркози сеуште не ја потврдила службено среќната вест, но во јавноста се појави со видливо заoбленото тело, а за нејзината бременост потврди и нејзиниот татко.

Покрај Карла, италијанскиот уметник од Неапол, Џини Ди Вергилио во минијатурна варијанта го прикажа францускиот претседател кој позира заедно со сопругата. Фигурите на претседателскиот пар се наменети за продажба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi