Katie Price имаше сообраќајна несреќа во која за малку ќе го загубеше животот

25 април, 20110
Katie-Price_15

Старлетата Katie Price, во јавноста позната како Jordan имала сообраќајна несреќа во која за малку не го загубила животот. Таа била во својот автомобил, кој во моментот на несреќата бил управуван од нејзиното момче Leonardo Penn.

Тие наишле на коњи на патот, и било невозможно да направат нешто како би ја избегнале несреќата. Таа изјавила дека сеуште не е свесна како дошло до тоа и дека е вистинско чудо што се живи по таква несреќа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi