Кејт Мидлтон имала врска со девојка

7 јуни, 20110
kate

Откако Кејт влезе во кралското семејство стана мета на новинарите. Тие се трудат да најдат работи кои таа ги правела во минатото, а се неадекватни и недозволиви за кралското однесување.

Новинарите дознале дека Кејт во минатото имала врска со девојка. Пред да биде во врска со принцот Вилијам, таа го пробала и ова искуство.

Оваа информација излезе од нејзината другарка од школските денови, Џесика Хеј, која била во врска со Кејт.

Таа беше слаба, нервозна, неискусна сосема спротивно од она што изгледа денес. Во една прилика испивме повеќе алкохол и Кејт ми призна дека никогаш не бакнала момче. И реков дека нема ништо посебно во тоа и ја бакнав. Бакнежот траеше долго и имаше и чувства во сето тоа, не беше обичен бакнеж, изјавила Џесика.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma