Шон Пен и Скарлет повторно заедно!

7 јуни, 20110
Scarlett-Johansson-and-Sean-Penn

Минатата недела излезе информација дека Шон Пен и актерката Скарлет Јохансон ја прекинаа врската, и дека таа го напуштила заедничкиот дом. Но, оваа приказна падна во вода откако викендов папараците ги уловиле пред вилата на актерот во Холивуд.

Сепак тие се заедно, веста дека нивната врска е завршена е само желба на оние кои им завидуваат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi