Кејт Мос фатена мртва пијана!!! Кој знае по кој пат:)))

5 ноември, 20110
0

Познатата манекенка на забавата во Лондон, пристигнала со чаша вино во раката. Кејт Мос (37) изгледала сосема нестабилно и збунето, додека нејзините пријатели ја придржувале да не падне. Очигледно била под дејство на алкохол, и пред клубот се обидувала да му помогне на некој бездомник, но пријателите ја оттргнале од таа намера.
Кејт, која за забавата носела краток црн фустан очигледно претерала со алкохолот, така што едвај можела да оди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş