Кејт Винслет позира гола за изложбата на Марио Тестино

1 јуни, 20110
Kate Winslet

Иако не е прв пат Кејт да позира гола пред објективот, но ова ќе биде прв пат за некоја изложба. Познатиот светски фотограф Марио Тестино за својата изложба ќе ја фотографира голата Кејт.

Таа на ова изјавила: Задоволство е да се позира за ваков фотограф. Тој знае како да ја натера жената да си ги прифати сите маани и да зане како да ги носи. Тој кажува: многу убаво изгледаш, ама поубаво изгледаш кога си гола, па нормално дека нема да го одбиеш, додала Кејт.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma