Кели Брук се пофали дека е бремена

17 март, 20111
Kelly-Brook-Photos-4d361c869bea8

Атрактивната Кели Брук своите следбеници на Твитер ги почести со најновата вест за нејзината бременост. Таа им се придружи на многумина ѕвезди кои објавуваат интимни работи од својот живот на социјалната мрежа, кажувајќи дека со нејзиниот дечко, рагбистот Еванс го очекуваат своето прво бебе. Моделот ја објави и веста дека бебето што го носи е девојче.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi