Колин Фарел и Ријана уживаа во романтична вечера

17 март, 20110
rihanna and collin

Актерот Колин Фарел беше на романтична вечера со пејачката од Барбадос, Ријана со која веќе оддамна во јавноста се зборува дека се на почетокот на една голема љубовна прикиазна.

Тие се запознале на едно заедничко гостување во телевизиско шоу, по кое си ги размениле броевите. Од тогаш се зборува дека Ријана често му праќала смс пораки. Овој пат биле видени на вечера во еден елитен ресторан, но заради папараците по вечерата тие си заминале, секој по својот пат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma