Ограбувач на банка е уапсен во градски превоз

17 март, 20110
ograbuvac na banka

Ограбувач на банка, која се наоѓа во Дејтон, во американската држава Охајо е фатен и уапсен во градскиот превоз. Ограбувачот откако влегол и ограбил банка, со парите успеал да побегне и се качил во автобус. Таму бил фатен од старана на полицијата и веднаш бил притворен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi