Кели Брук седна на точак во мини розов фустан!

27 август, 20110
keli buk

Кели Брук, една од најзгодните жени во светот, седна на велосипед во розов фустан и високи потпетици и на многу мажи сигурно им го разубави денот.

Заносната Кели Брук во Лондон го промовираше Skyride Launch 2011, а погледот кој им го понуди на минувачите беше навистина незаборавен.

Како што може да се види од фотографиите, една од најзгодните жени во светот седна на велосипед во розов фустан кој совршено ги истакна нејзините атрибути – нозете, градите, половината. И да бидат работите уште повожешки, носеше високи потпетици.

Така да сега велат дека мајката природа кај неа била дарежлива!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma