Надал се соблече за Армани

27 август, 20110
надал

Познатиот тенисер ќе биде заштитно лице за Емпорио Армани за сезона есен/зима 2011. Фотографиите ги направи Stiven Klajn во Мајорка.

Неговиот прв настап за Армани беше во Њу Јорк, на истото место како заштитно лице за оваа куќа пред две години беше Викторија Бекам.

По нејзина чест за промовирање на производите на Армани, исто така имаа и Дејвид Бекам, Кристијано Роналдо и Меган Фокс.

http://www.youtube.com/watch?v=BqazHYlBZdY&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma