Кели Брук Ви ги честита Новогодишните празници! Со нејзините долги нозе, атмосферата е мнооогу подобра :)))

26 декември, 20110
1

Кели Брук (32) облекла на себе соодветна црвено –бела комбинација и позирала во својот семеен дом украсен во духот на Божиќ.

Овие приватни моменти одлучила да ги сподели со целиот свет и на својот Twitter профил ги поздравила фановите.

На една фотографија Кели позира покрај божиќното дрво, а на другата самата напишала коментар:”Погледнете што се спушти низ оџакот”. Нејзините долги нозе дојдоа во прв план.

На третата фотографија на сите им го покажала својот дом украсен во божиќниот дух, а можете да ги забележите и нејзините папучи.

Познато е колку оваа актерка и модел сака да го споделува своите приватни моменти преку социјалните мрежи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma